Skip to content

Kim jesteśmy

Kancelaria Finansowa w Żarach i Żaganiu

Agencja Nieruchomości w Żarach i Żaganiu

Kancelaria Finansowa to miejsce, gdzie kompleksowo zostaniesz obsłużony. U nas klient w jednym miejscu może kupić/sprzedać swoją nieruchomość oraz uzyskać wsparcie finansowe. Dbamy, aby cały proces kredytowy czy transakcja sprzedaży kupna/sprzedaży nieruchomości mogła przebiec bezstresowo i z minimalnym zaangażowaniem czasowym.

Od 15 lat zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu kredytów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu mamy możliwość rozwijać się i pomóc klientom znaleźć swój wymarzony dom, bądź sprzedać obecną nieruchomość. Stawiamy na realizację skutecznych i korzystnych dla obu stron transakcji. To właśnie dzięki sprzedaży kredytów kiedy niejednokrotnie pomagaliśmy klientom sprzedać czy zaleźć nieruchomość podjęliśmy decyzję o rozwoju. Tworzymy miejsce kompleksowe, gdzie klient może załatwić wszystkie swoje sprawy w jednym miejscu zaoszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Poprzez codzienne uczestniczenie w transakcjach klientów wiemy na co zwrócić uwagę przy kupnie nieruchomości oraz zadbać o to by cena za którą sprzedajesz była satysfakcjonująca dla obu stron. Współpracujemy z biurami nieruchomości co daje nam większe możliwości skuteczności na rynku. Dzięki sprzedaży kredytów wiemy jakie pułapki mogą na ciebie czekać kupując czy sprzedając nieruchomość.

Aktualnie również współpracujemy z ponad 14 największymi bankami w Polsce w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i firmowych. Dzięki temu możemy zaoferować indywidualnie dopasowane najkorzystniejsze oferty. Biorąc pod uwagę parametry cenowe (prowizja, marża banku) ale również potrzeby i możliwości (wcześniejsza spłata kredytu, dokonywanie nadpłat, dodatkowe ubezpieczenia i parametry danej oferty, które mogą decydować o jej atrakcyjności).

Dzięki współpracy z nami, nasi klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy dokonać wnikliwej analizy finansowej, rodzinnej, zobowiązań finansowych, dzięki której dopasujemy konkretny rodzaj transakcji na najlepszych warunkach, którą wspólnie zrealizujemy.

Rozmowę z klientem prowadzimy w sposób prosty i zrozumiały – tak aby klient mógł zrozumieć zawiłość języka bankowego.

Świadczymy kompleksową usługę w zakresie analizy finansowej w tym analizy potrzeb i możliwości, zbadania zdolności kredytowej, doboru najkorzystniejszych ofert kredytowych.

Analizujemy stan  prawny nieruchomości, przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży, dbamy o cały proces.  Ponieważ wiemy jakim wielkim wydarzeniem dla człowieka jest sprzedaż czy kupno mieszkania. Pomożemy również szybko, bezpiecznie i przede wszystkim korzystnie sfinalizować transakcję.

W swojej codziennej pracy stawiamy na rzetelność, uczciwość i nastawienie na sukces, opierając się w swoich czynnościach na doświadczeniu w tym co robimy i rekomendacji wielu obsługiwanych Klientów.
Zapraszamy do kontaktu i spotkania przy aromatycznej kawie – porozmawiajmy o Państwa planach na przyszłość!

Nasz zespół profesjonaliści z doświadczeniem w branży

Agnieszka

Jestem profesjonalnym, całkowicie niezależnym doradcą kredytowym działającym na terenie całej Polski. Moje biuro mieści się w samym centrum Żar, gdzie serdecznie zapraszam firmy i osoby prywatne, które szukają najlepszych rozwiązań kredytowych.

Jako profesjonalny doradca kredytowy i ekspert finansowy pomagam moim Klientom w uzyskaniu finansowania dzięki kredytom bankowym, w tym kredyty gotówkowe, kredyty na działalność gospodarczą i inne.

Od blisko 10 lat zajmuję się pomocą w uzyskaniu kredytu gotówkowego oraz kredytu firmowego. W tym czasie zaufało mi setki Klientów, którzy dzisiaj mogą się cieszyć z zrealizowanych planów czy też inwestycji. Realizacja celów i marzeń moich Klientów, jest moją osobista radością i motorem do dalszych działań. Zadowolenie z współpracy jest dla mnie niezwykle ważne i sprawia wielką satysfakcję.

Zajmuję się pełną obsługą procesów kredytowych:

 • weryfikacja zdolności kredytowej
 • pomoc w kompletowaniu dokumentacji
 • wybór i negocjowanie z bankiem najlepszej oferty finansowej
 • końcowe uruchomienie środków.

Dbając o dostarczanie najwyższej jakości obsługi.

Jak wygląda współpraca ze mną :

 • Początek jest po Twojej stronie. Skontaktuj się ze mną! Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, formularza kontaktowego, e-maila. Ja tego nie mogę zrobić bez Twojej zgody z uwagi na RODO. Podczas pierwszej rozmowy poinformuję Cię o zasadach naszej współpracy.
 • Pierwsze spotkanie. Dbam o przyjazne nawiązanie relacji. Staram się, aby Klienci czuli się komfortowo. Ważne jest dla mnie obustronne zaufanie i wzajemny szacunek. Podczas rozmowy omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, sprawdzimy zdolność kredytową, opracujemy plan działania, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kredytu. 
 • Przygotowanie oferty. Znając dobrze Twoje oczekiwania i możliwości przygotuję dla Ciebie kilka propozycji dostępnych na rynku ofert.  
 • Prezentacja ofert. To Ty, drogi Kliencie podejmujesz decyzje, która oferta jest dla Ciebie najlepsza!  Moją rolą jest Ci w tym pomóc i pokazać mocne i słabe strony każdej z nich. Wskaże czym się różnią, jakie poniesiesz koszty jednorazowe i okresowe, jakie dodatkowe warunki należy spełnić, aby uzyskać w całym okresie daną marżę itp. 
 • Przygotowanie wniosku. Czas na formalności. Na tym etapie możesz liczyć na pomoc w uzupełnieniu wszystkich druków, skompletowaniu dokumentów i dostarczeniu ich do banków.
 • Nadzór i negocjacje. To ważny czas. Bieżące monitorowanie procesu i szybkie odpowiedzi na wszelkie zapytania analityków skracają okres oczekiwania na decyzję. Wszelkie problematyczne kwestie negocjuję, dbając o jak najlepsze warunki dla moich klientów.
 • Analiza decyzji kredytowej i umowy. Otrzymałeś decyzję, zakładam że z moją pomocą jest pozytywna. Możemy teraz ponegocjować cenę kredytu i obniżyć prowizję lub marżę. To także czas na zapoznanie się z zapisami umowy kredytowej i wszystkich warunków do jej podpisania, uruchomienia środków, a następnie do spełnienia w okresie spłaty.   
 • Podpisanie umowy. Jeśli akceptujesz warunki i zapisy umowy, mogę umówić Cię na jej podpisanie. Jeśli sobie tego życzysz, mogę Ci towarzyszyć. Będziesz czuł się bezpiecznie, a ja dopilnuję aby wszystko odbyło się wg. wcześniejszych ustaleń.
 • Uruchomienie kredytu i dalsza współpraca. Moja pomoc trwa nadal. Pomogę Ci spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Będę też przypominać o okresowych obowiązkach wobec banku. Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeśli tylko wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.

Moje zalety:

 • Kompleksowa obsługa. Już nie musisz chodzić do wszystkich banków, aby porównać oferty. Zrobię to za Ciebie i zajmę się wszystkimi formalnościami. Dodatkowo polecę Ci osoby, z którymi współpracuję np. notariusza, rzeczoznawcę majątkowego, prawnika ds nieruchomości.
 • Skuteczność. Moja wiedza i doświadczenie przekłada się na ilość i jakość uruchomionych kredytów.
 • Bezpieczeństwo. Przedstawiam produkty i usługi tylko sprawdzonych i wiarygodnych instytucji finansowych.
 • Mobilność. Jestem dostępna w biurze, ale także mogę dojechać w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce.
 • Dyspozycyjność. Jestem do dyspozycji 6 dni w tygodniu niemal o każdej porze. 
 • Oszczędność czasu. Współpracując ze mną, masz możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Dodatkowo będę je dla Ciebie negocjować.

Przez lata swojej pracy jako eksperta kredytowego sfinansowałam pozytywnie około 1500 spraw kredytowych.

 • kredyty dla osób zarabiających za granicą
 • kredyty konsolidacyjne
 • kredyty dla osób o niskiej zdolności kredytowej i słabej historii
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe dla firm
 • kredyty dla profesjonalistów (lekarze, prawnicy, notariusze)

Paweł

Jestem doświadczonym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym specjalizującym się w kredytach hipotecznych. Od lat pracuje w Zarach pomagając moim klientom w uzyskiwaniu finansowania nieruchomości.

Swoją przygodę w bankowości, jak i ogólnie finansach rozpocząłem ponad 12 lat temu. Przez ten czas udało się uruchomić finansowanie na nieruchomości w setkach przypadków. Wiele z nich to były przypadki określane jako „beznadziejne” albo „niefinansowane”. Ja sam powtarzam, że każdy kredyt hipoteczny jest indywidualnym przypadkiem. W nieruchomościach niewiele rzeczy czy spraw jest szablonowych. Trzeba mieć sporą wiedzę jak i doświadczenie nie tylko w kwestii finansów. Dużo ważniejsze są sprawy związane z nieruchomością – kwestie budowy, pozwoleń, prawa budowlanego itp.

Z wykształcenia jestem absolwentem studiów finansowych, informatycznych jak i prawniczych. Z dużą swobodą poruszam się po tych sprawach i służę wiedzą jak i wsparciem dla wszystkich moich klientów.

Zajmuję się pełną obsługą procesów kredytowych dla hipotek jak i gotówek:
*  weryfikacja zdolności kredytowej
* pomoc w kompletowaniu dokumentacji
* wybór i negocjowanie z bankiem najlepszej oferty finansowej
* końcowe uruchomienie środków.
 Dbając o dostarczanie najwyższej jakości obsługi.

Jak wygląda współpraca ze mną :

 • Początek jest po Twojej stronie. Skontaktuj się ze mną! Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, formularza kontaktowego, e-maila. Ja tego nie mogę zrobić bez Twojej zgody z uwagi na RODO. Podczas pierwszej rozmowy poinformuję Cię o zasadach naszej współpracy.
 • Pierwsze spotkanie. Dbam o przyjazne nawiązanie relacji. Staram się, aby Klienci czuli się komfortowo. Ważne jest dla mnie obustronne zaufanie i wzajemny szacunek. Podczas rozmowy omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, sprawdzimy zdolność kredytową, opracujemy plan działania, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kredytu. 
 • Przygotowanie oferty. Znając dobrze Twoje oczekiwania i możliwości przygotuję dla Ciebie kilka propozycji dostępnych na rynku ofert.  
 • Prezentacja ofert. To Ty, drogi Kliencie podejmujesz decyzje, która oferta jest dla Ciebie najlepsza!  Moją rolą jest Ci w tym pomóc i pokazać mocne i słabe strony każdej z nich. Wskaże czym się różnią, jakie poniesiesz koszty jednorazowe i okresowe, jakie dodatkowe warunki należy spełnić, aby uzyskać w całym okresie daną marżę itp. 
 • Przygotowanie wniosku. Czas na formalności. Na tym etapie możesz liczyć na pomoc w uzupełnieniu wszystkich druków, skompletowaniu dokumentów i dostarczeniu ich do banków.
 • Nadzór i negocjacje. To ważny czas. Bieżące monitorowanie procesu i szybkie odpowiedzi na wszelkie zapytania analityków skracają okres oczekiwania na decyzję. Wszelkie problematyczne kwestie negocjuję, dbając o jak najlepsze warunki dla moich klientów.
 • Analiza decyzji kredytowej i umowy. Otrzymałeś decyzję, zakładam że z moją pomocą jest pozytywna. Możemy teraz ponegocjować cenę kredytu i obniżyć prowizję lub marżę. To także czas na zapoznanie się z zapisami umowy kredytowej i wszystkich warunków do jej podpisania, uruchomienia środków, a następnie do spełnienia w okresie spłaty.   
 • Podpisanie umowy. Jeśli akceptujesz warunki i zapisy umowy, mogę umówić Cię na jej podpisanie. Jeśli sobie tego życzysz, mogę Ci towarzyszyć. Będziesz czuł się bezpiecznie, a ja dopilnuję aby wszystko odbyło się wg. wcześniejszych ustaleń.
 • Uruchomienie kredytu i dalsza współpraca. Moja pomoc trwa nadal. Pomogę Ci spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Będę też przypominać o okresowych obowiązkach wobec banku. Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeśli tylko wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.

Moje zalety:

 • Kompleksowa obsługa. Już nie musisz chodzić do wszystkich banków, aby porównać oferty. Zrobię to za Ciebie i zajmę się wszystkimi formalnościami. Dodatkowo polecę Ci osoby, z którymi współpracuję np. notariusza, rzeczoznawcę majątkowego, prawnika ds nieruchomości.
 • Skuteczność. Moja wiedza i doświadczenie przekłada się na ilość i jakość uruchomionych kredytów.
 • Bezpieczeństwo. Przedstawiam produkty i usługi tylko sprawdzonych i wiarygodnych instytucji finansowych.
 • Mobilność. Jestem dostępna w biurze, ale także mogę dojechać w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce.
 • Dyspozycyjność. Jestem do dyspozycji 6 dni w tygodniu niemal o każdej porze. 
 • Oszczędność czasu. Współpracując ze mną, masz możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Dodatkowo będę je dla Ciebie negocjować.

Przez lata swojej pracy jako eksperta kredytowego sfinansowałam pozytywnie około tysiąca spraw kredytowych.

 • kredyty dla osób zarabiających za granicą
 • kredyty konsolidacyjne
 • kredyty dla osób o niskiej zdolności kredytowej i słabej historii
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe dla firm
 • kredyty dla profesjonalistów (lekarze, prawnicy, notariusze)

Skontaktuj się z nami Porozmawiajmy o tym jak możemy Ci pomóc