Trudne kredyty

Masz trudności z uzyskaniem kredytu bankowego, nie ważne czy pożyczki gotówkowej czy kredytu hipotecznego?

Znamy się na finansach, także na tych trudnych. Jeśli jesteś w skomplikowanej sytuacji i nie wiesz do kogo się zwrócić to z wielką ochota pomożemy ci w uzyskaniu pożyczki gotówkowej bądź kredytu hipotecznego.

W ramach współpracy z nami oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo jak wyjść z pętli zadłużenia,
  • pomożemy w wyczyszczeniu BIK’u i innych baz nierzetelnych klientów,
  • usunąć zbyt dużo zapytań w BIK’u,
  • załatwić kredyt oddłużeniowy na spłatę Twoich zobowiązań w tym: pożyczek gotówkowych, chwilówek, kart kredytowych czy linii debetowych na koncie osobistym,
  • pomożemy Tobie w formalnościach byś mógł złożyć wniosek o upadłość konsumencką.

Tak więc jeśli nie możesz otrzymać kredytu w banku? Jesteś wpisany w BIK bądź do innej bazy nierzetelnych klientów? Posiadasz niestandardowe źródło dochodów? Zgłoś się do nas – po

Spróbujemy rozwiązać Twoje problemy kredytowe – mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w tej kwestii. Dopasujemy do Ciebie ofertę kredytu gotówkowego, kredytu konsolidacyjnego bądź kredytu hipotecznego także z dochodem z zagranicy. Dopasujemy możliwości spłat, nawet, jeśli nie masz zdolności kredytowej. Trudne do uzyskania kredyty, z odpowiednim wsparciem ekspertów, są jak najbardziej możliwe do pozyskania.

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami? Dlaczego warto z nami współpracować?

  1. Trudne Kredyty dla zadłużonych to nasza specjalność – znamy się na tym na co dzień.

Mamy wiedzę i doświadczenie a dodatkowo nie odpuszczamy w żadnej sytuacji. Dokładamy należytej staranności przy każdym kliencie i pomagamy w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Udaje nam się uzyskać kredyty na konsolidację innych zobowiązań kredytowych w tym pożyczek i chwilówek. Każdemu klientowi pomagamy także odzyskać prowizję z wcześniejszych kredytów. Wyrok Trybunału Unii Europejskiej dał Ci do tego prawo – a my wiemy jak z tego prawa skorzystać.

  1. Rozmawiamy z bankiem dla Twoich korzyści.

Współpracujemy z bankami na co dzień – i wiemy w którą strunę zagrać by uzyskać dla naszych klientów jak najlepszą ofertę. Negocjujemy warunki dla każdego klienta – tak byś dostał najlepszą z możliwych ofert. W tym dla trudnych kredytów. Również dochód z zagranicy nie jest dla nas przeszkodą.

  1. Jesteś w BIK’u?

Prawie każdy z nas jest? Trafia tak historia każdego udzielonego kredytu czy chwilówki. Niestety także i złe. My wiemy jak te złe wpisy wyczyścić. Tak więc wiemy jak Ci pomóc byś mógł uzyskać kredyt czy pożyczkę gotówkową także z opóźnieniami w spłacie innych z przeszłości. Akceptujemy opóźnienia w spłacie chwilówek – także jeżeli chodzi o dłuższe niż 30 dni opóźnienia.

  1. Masz niski scoring w BIK’u?

Potrafimy ten scoring podwyższyć… na podstawie raportu z BIK wyczyścimy złą historię pozostawiając tą dobrą. Umiemy skutecznie podwyższyć scoring naszych klientów tak by każdy z nich z dużo większą pewnością mógł uzyskać pożyczkę gotówkową czy kredyt konsolidacyjny. Robimy to także dla klientów którzy otrzymują dochody z zagranicy.