Skip to content

Obrót nieruchomości

Dlaczego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie działalności o obrót nieruchomościami?

Od 12 lat pomagamy naszym Klientów w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. I rzeczywistość pokazuje, że pomimo zawartej umowy z biurem pośrednictwa większość formalności jakie są niezbędne do obrotu nieruchomością – zarówno przygotowania do sprzedaży jak lub pozyskania kredytu – Klient finalnie zmuszony jest zorganizować we własnym zakresie, często nie wiedząc jak się poruszać prawnie i administracyjnie. W związku z olbrzymim doświadczeniem jakie posiadamy jesteśmy gotowi dać klientom nowy całkowicie kompleksowy standard obsługi, a przede wszystkim uczciwe i profesjonalne podejście z jasnymi warunkami współpracy. Nie zgadzamy się z pobieraniem wysokiej prowizji za zaledwie zrobienie zdjęć i wystawienie ogłoszenia na portalu. Dlatego też chcemy pokazać, że można inaczej, taniej, sprawniej i z zamierzonymi efektami!

Jaki wpływ na naszą działalność ma wieloletnie doświadczenie w branży kredytów którą również się zajmujemy ?

Polega przede wszystkim na tym, że mamy wielu klientów gotowych zmienić lokum, gotowych do zakupu!. Byli u nas. Rozmawialiśmy z nimi. Posiadają oni zdolność kredytową. I proszę nam uwierzyć – takich klientów mamy około  3-5 dziennie. Problemem często okazuje się nieruchomość – jej brak. Jest to jeden z ważniejszych powodów dlaczego poszerzyliśmy nasze usługi o sprzedaż nieruchomości. Mamy gotowych nabywców nieruchomości. Te dwie branże się bardzo mocno przenikają. I szczerze mówiąc nie da się zrobić jednego bez drugiego tak by klient był w pełni zadowolony.

Całkowita otwartość wobec Klienta zarówno nabywcy nieruchomości jak i sprzedającego. Tak więc odchodzimy od tego co powszechnie jest stosowane na rynku nieruchomości – ukrywaniem gdzie jest nieruchomość.

Proponujemy rzetelną informację o sprzedawanej nieruchomości dla kupującego – począwszy od położenia, warunków wewnętrznych, wizualizacji oraz pokazania nieruchomości, skończywszy na możliwości wyceny oraz analizie stanu prawnego, a przede wszystkim przedstawimy WSZYSTKIE koszty nieruchomości i obrotu wraz z atrakcyjną wyceną aktu notarialnego. Z racji na wykwalifikowany zespół prawników oraz specjalistów z zakresu bankowości zapewniamy całkowite przygotowanie nieruchomości do sprzedaży – tak by sprzedający mógł transakcję przeprowadzić dla siebie w bezpieczny sposób.

Zapewniamy  bardzo dokładne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości również – tak by Klient zdalnie mógł szczegółowo przeglądnąć interesujące go nieruchomości. Standardem jest również wirtualny spacer oraz lot dronem. Umożliwi to oszczędność czasu  i wizytowanie tylko wybranych ofert.